UCA2C680MHD6TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCA2C680MHD6TN
JLCPCB Part #
C1589303
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 160V 16mm 485mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS