UAS2D101MHD6
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UAS2D101MHD6
JLCPCB Part #
C1600257
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 2000hrs@105℃ 200V 20mm 688mA@10kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS