URZ1H3R3MDD1TD
MFR.Part #
URZ1H3R3MDD1TD
JLCPCB Part #
C1669389
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 3.3uF 50V 50mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS