UKL2A4R7KDD1TD
MFR.Part #
UKL2A4R7KDD1TD
JLCPCB Part #
C5111313
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 4.7uF 50mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS