UHV1V151MPD
MFR.Part #
UHV1V151MPD
JLCPCB Part #
C1583630
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 150uF 3.5mm 328mA@120Hz 35V 59mΩ 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS