UVR0J333MRD6
MFR.Part #
UVR0J333MRD6
JLCPCB Part #
C1590642
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 33000uF 4.37A@10kHz 40mm 6.3V ±20% 插件,D25xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS