RNU1E221MDNASQ
MFR.Part #
RNU1E221MDNASQ
JLCPCB Part #
C3275083
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 16mΩ 2000hrs@105℃ 220uF 25V 3.5mm 465mA@120Hz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS