UHW1V391MPD
MFR.Part #
UHW1V391MPD
JLCPCB Part #
C1587483
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 30mΩ 35V 390uF 5mm 800mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS