LGR2E561MELC30
MFR.Part #
LGR2E561MELC30
JLCPCB Part #
C3721497
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 250V 30mm 35mm 560uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS