URZ1A220MDD1TD
MFR.Part #
URZ1A220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1669386
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 22uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS