RNU1E391MDNASQ
MFR.Part #
RNU1E391MDNASQ
JLCPCB Part #
C3275361
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 14mΩ 2000hrs@105℃ 25V 390uF 500mA@120Hz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS