A755KS157M1DAAE020
MFR.Part #
A755KS157M1DAAE020
JLCPCB Part #
C1016981
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 150uF 20V 20mΩ 221mA@120Hz 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS