LNK2V562MSEH
MFR.Part #
LNK2V562MSEH
JLCPCB Part #
C6584305
Package
Bolt,D76.2xL100mm
Description
-25℃~+85℃ 100mm 16.8A@120Hz 31.8mm 350V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL100mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS