LGU2G181MELC
MFR.Part #
LGU2G181MELC
JLCPCB Part #
C1581688
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V 980mA@120Hz ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS