RR70J102MDN1PH
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RR70J102MDN1PH
JLCPCB Part #
C1579208
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 5mm 6.1A@100kHz 6.3V 7mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS