QXP2E105JRPT
MFR.Part #
QXP2E105JRPT
JLCPCB Part #
C3785074
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 125V、250V 1uF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS