UPM1J180MED1TA
MFR.Part #
UPM1J180MED1TA
JLCPCB Part #
C1592985
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100mA@120Hz 11mm 18uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 630mΩ 63V ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS