UBT2G100MPD
MFR.Part #
UBT2G100MPD
JLCPCB Part #
C1597165
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-25℃~+125℃ 10mm 10uF 2000hrs@125℃ 25mm 400V 5mm 86mA@120Hz ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS