BFC237668563
MFR.Part #
BFC237668563
JLCPCB Part #
C3794392
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 56nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS