UUD1A470MCR1GS
MFR.Part #
UUD1A470MCR1GS
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 230mA@100kHz 47uF 5.8mm 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD