QXP2E155JRPT
MFR.Part #
QXP2E155JRPT
JLCPCB Part #
C3793073
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 125V、250V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS