PLF1D470MCL2TD
MFR.Part #
PLF1D470MCL2TD
JLCPCB Part #
C1578909
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 20V 2A@100kHz 3.5mm 45mΩ@100kHz 47uF 7mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS