16SEQP82M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
16SEQP82M
JLCPCB Part #
C1578699
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 106mA@120Hz 16V 3.5mm 40mΩ 7mm 82uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS