RR71C101MDN1PX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RR71C101MDN1PX
JLCPCB Part #
C3274658
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 13mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 560mA@120Hz 7mΩ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS