UPJ1H180MDD
MFR.Part #
UPJ1H180MDD
JLCPCB Part #
C1591886
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1Ω 18uF 2000hrs@105℃ 2mm 50V 5mm 79mA@120Hz ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS