16SEF270M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
16SEF270M
JLCPCB Part #
C1578725
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 16V 22mΩ 270uF 3.5mm 52mA@120Hz 7mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS