LNX2V392MSEHBB
MFR.Part #
LNX2V392MSEHBB
JLCPCB Part #
C1616165
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 10.3A@120Hz 20000hrs@85℃ 31.8mm 350V 3900uF 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS