LNK2V392MSEHBB
MFR.Part #
LNK2V392MSEHBB
JLCPCB Part #
C1616119
Package
Bolt,D76.2xL88mm
Description
-25℃~+85℃ 18.2A@10kHz 31.8mm 350V 3900uF 5000hrs@85℃ 76.2mm 88mm ±20% 螺栓,D76.2xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS