URY2A221MRD
MFR.Part #
URY2A221MRD
JLCPCB Part #
C1586379
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 22mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS