UHD1C272MHD
MFR.Part #
UHD1C272MHD
JLCPCB Part #
C5110978
Package
Plugin,D12.5xL33.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2.632A@120Hz 2700uF 33.5mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS