LNT2V152MSEFBB
MFR.Part #
LNT2V152MSEFBB
JLCPCB Part #
C1616516
Package
Bolt,D51xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 12.04A@10kHz 1500uF 22mm 350V 5000hrs@105℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS