LNT2V102MSEFBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2V102MSEFBN
JLCPCB Part #
C1616337
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 22mm 350V 5000hrs@105℃ 51mm 83mm 9.1A@10kHz ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS