LGX2W101MELZ30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGX2W101MELZ30
JLCPCB Part #
C1582689
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 30mm 450V 5000hrs@105℃ 690mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS