LNX2J152MSEHBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2J152MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618454
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 11.34A@10kHz 133mm 1500uF 2000hrs@85℃ 31.8mm 630V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS