LNX2W392MSEHBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2W392MSEHBB
JLCPCB Part #
C1619652
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 15.68A@10kHz 20000hrs@85℃ 31.8mm 3900uF 450V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS