UMA0G221MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMA0G221MDD
JLCPCB Part #
C1580063
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 144mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 4V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS