UUR1J220MNL1GS
MFR.Part #
UUR1J220MNL1GS
JLCPCB Part #
C2164581
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 63V 96mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS