GYA1H330MCQ1GS
MFR.Part #
GYA1H330MCQ1GS
JLCPCB Part #
C507620
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 33uF 4000hrs@125℃ 40mΩ@100kHz 50V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS