LNT2G331MSECBN
MFR.Part #
LNT2G331MSECBN
JLCPCB Part #
C1614548
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-25℃~+105℃ 12.7mm 3.22A@10kHz 330uF 35mm 400V 5000hrs@105℃ 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS