LNR1A683MSEN
MFR.Part #
LNR1A683MSEN
JLCPCB Part #
C1613996
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 12.7mm 35mm 5000hrs@85℃ 68000uF 8.28A@10kHz 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS