LNR1E333MSE
MFR.Part #
LNR1E333MSE
JLCPCB Part #
C3813900
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 25V 33000uF 35mm 5000hrs@85℃ 6.2A@120Hz 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS