LNT2V471MSEC
MFR.Part #
LNT2V471MSEC
JLCPCB Part #
C1663769
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-25℃~+105℃ 12.7mm 3.92A@10kHz 350V 35mm 470uF 5000hrs@105℃ 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS