LNK2V103MSEHBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNK2V103MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618338
Package
Bolt,D76.2xL158mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 158mm 31.8mm 35.14A@10kHz 350V 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL158mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS