PLV1H330MCL1TD
MFR.Part #
PLV1H330MCL1TD
JLCPCB Part #
C3275489
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 1.9A@100kHz 3.5mm 3000hrs@105℃ 32mΩ 33uF 50V 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS