LNK2G822MSEHBB
MFR.Part #
LNK2G822MSEHBB
JLCPCB Part #
C3813069
Package
Bolt,D76.2xL158mm
Description
-25℃~+85℃ 158mm 22.7A@120Hz 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL158mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS