LGJ2G101MELC15
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGJ2G101MELC15
JLCPCB Part #
C1606315
Package
Plugin,D35xL15mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 15mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 550mA@120Hz ±20% 插件,D35xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS