LLS2Z821MELZ
MFR.Part #
LLS2Z821MELZ
JLCPCB Part #
C1601216
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.86A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 40mm 820uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS