LNT2V332MSEG
MFR.Part #
LNT2V332MSEG
JLCPCB Part #
C1669043
Package
Bolt,D63.5xL113mm
Description
-25℃~+105℃ 113mm 14.4A@120Hz 28.6mm 3300uF 350V 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS