LLS2Z821MELB
MFR.Part #
LLS2Z821MELB
JLCPCB Part #
C6979643
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.69A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS