LNY2G182MSEFBB
MFR.Part #
LNY2G182MSEFBB
JLCPCB Part #
C1615283
Package
Bolt,D51xL88mm
Description
-40℃~+85℃ 1800uF 2000hrs@85℃ 22mm 400V 51mm 8.7A@120Hz 88mm ±20% 螺栓,D51xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS